lekarz     WSPARCIE W RAZIE PROBLEMÓW ZDROWOTNYCH

 

Ubezpieczenie świadczenia szpitalnego NA ZDROWIE

To wsparcie finansowe w razie pobytu w szpitalu, możesz je wykupić jako umowę dodatkową do ubezpieczenia na życie Nowa Perspektywa.To pomoc finansowa, która może zrekompensować utracone dochody z powodu zwolnienia lekarskiego i wydatki poniesione na leczenie.Wsparcie finansowe w przypadku ok. 1800 różnych powodów hospitalizacji niezależnie od tego czy trafisz do szpitala państwowego, prywatnego czy placówki chirurgii jednego dnia.

Ubezpieczenie Poważne Zachorowania

Umowa dodatkowa do ubezpieczenia na życie Nowa Perspektywa ma na celu zapewnienia realnego wsparcia finansowego w razie zdiagnozowania jednej z 40 poważnych chorób. Dzięki tym środkom łatwiej opłacisz koszty długotrwałego leczenia i wykwalifikowanej opieki medycznej, zakupisz lekarstwa i skorzystasz z prywatnych klinik. Zrekompensujesz dochody utracone w czasie choroby.

Poniżej wykaz chorób objętych ochroną ubezpieczeniową:

 PZ

Trwała Niezdolność do Pracy

Może się zdarzyć, że na skutek choroby bądź wypadku utracisz na trwale zdolność do jakiejkolwiek pracy zarobkowej. Co zrobić by nie oznaczało to drastycznego obniżenia stadardu Twojego życia? Skąd wziąć pieniądze na leczenie i rehabilitację? Odpowiedzią może być umowa dodatkowa do ubezpieczenia Nowa Perspektywa, Trwała Niezdolność do Pracy. Wysoka suma ubezpieczenia gwarantuje Ci wyskoie zabezpieczenie. Suma ubezpieczenia wypłacana jest w całości i jednorazowo.

 

Pakiet medyczny " Bądź Zdrów"

Dostanie się do lekarza specjalisty może zająć tygodnie a nawet miesiące.                                                                                                                                               Pakiet medyczny " Bądź Zdrów" to ubezpieczenie zdrowotne, które zapewni Ci szybki i nieograniczony dostęp do lekarzy specjalistów oraz badań diagnostycznych w sieci prywatnych placówek medycznych na terenie kraju ( zobacz sieć dostępnych placówek medycznych ). Usługi medyczne w ramach pakietu są nielimitowane, z pomocy lekarskiej możesz korzystać , ilekroć będziesz potrzebować.                                                                                                

Pakiet możesz wykupić w wersji indywidualnej dla siebie lub partnera oraz w wersji rodzinnej - dla siebie, partnera i dzieci. Z pomocy lekarza specjalisty możesz korzystać bez dodatkowego skierowania. W ramach Pakietu zostaniesz objęty programem assistance, dzięki temu będziesz mógł korzystać min. z domowych wizyt lekarskich, opieki nad dziećmi w trakcie choroby i inne (  szczegółowy zakres assistance ).

 

Zakres

Wariant  Podstawowy

Wariant Rozszerzony

Wariant Platynowy

Dostępne placówki medyczne

73 placówki własne Grupy LUX MED oraz ponad 700 placówek partnerskich Grupy LUX MED w całym kraju

Lekarze specjaliści

7 specjalistów dla dorosłych

5 specjalistów dla dzieci

20 specjalistów dla dorosłych

12 specjalistów dla dzieci

29 specjalistów dla dorosłych

19 specjalistów dla dzieci

Badania diagnostyczne

115 rodzajów badań

289 rodzajów badań

491 rodzajów badań

Zabiegi ambulatoryjne

48 rodzajów zabiegów

57 rodzajów zabiegów

91 rodzajów zabiegów

Badania profilaktyczne

Pakiet badań osób pełnoletnich raz w roku bez skierowania – 5 badań

Profilaktyczne przeglądy stanu zdrowia kobiet oraz mężczyzn

(nowa usługa)

Usługa niedostępna

Szeroki zakres

Bardzo szeroki zakres

Prowadzenie ciąży

 (nowa usługa)

Badania podstawowe

Szeroki zakres badań profilaktycznych i diagnostycznych

Stomatologia

Do 20% rabatu na usługi stomatologii zachowawczej w blisko 230 klinikach  stomatologicznych i placówkach własnych grupy LUX MED w całym kraju

  

 

godziny otwarcia: pon - pt 9.00 - 16.00
spotkania w innym terminie po indywidualnych uzgodnieniach
72-600 Świnoujście ul. Matejki 13/3 mariusz@zimecki.pl 605 731 518, 91 321 99 90 Doradca finansowy Mariusz Zimecki