Właściciel Kancelarii Finansowo Ubezpieczeniowej Mariusz Zimecki. 

Dyrektor Placówki Partnerskiej AVIVY.

Biegły Specjalista ds. ubezpieczeń i inwestycji. 

Maratończyk, triathlonista, zapalony golfista.

 

W branży ubezpieczeniowej pracuję od ponad 20 lat.  Na co dzień mieszkam w Świnoujściu tutaj też prowadzę własne biuro, zatrudniam kilku pracowników. Koncentruję się na obsłudze klientów w woj. zachodniopomorskim. Moja praca oprócz satysfakcji finansowej, przynosi dużo satysfakcji  z racji rzeczywistego pomagania przedsiębiorcom, ich rodzinom i pracownikom w trudnych dla nich chwilach.  Miło jest widzieć jak moje doradztwo ubezpieczeniowe pozwala zachować ciągłość  działalności firmy, niwelować straty wynikające z niekorzystnych zdarzeń losowych. Dzięki programom ubezpieczeniowym, które wdrożyliśmy w małych i średnich firmach wielu ich właścicieli, ich rodziny i pracownicy mają szansę na powrót do zdrowia, środki na leczenie, rehabilitację, spłatę zobowiązań. Wśród moich klientów znaczną grupę stanowią marynarze, lekarze i prawnicy. To jest olbrzymia satysfakcja widzieć jak moja praca daje innym szansę na lepsze życie, na życie.

Ukończyłem Akademię Obrony Narodowej w Warszawie, Wyższą Szkołę Bankową w Poznaniu, Zachodniopomorską Szkołę Biznesu w Szczecinie oraz liczne specjalistyczne kursy i szkolenia w tym dla samodzielnych księgowych i planowania spadkowego oraz Sandler Training.

Jestem wielokrotnym członkiem MDRT , międzynarodowego stowarzyszenia doradców ubezpieczeniowych skupiających najlepszych w tej branży. 

Wielokrotnie wyróżniany przez prezesów Commercial Union i AVIVY za wyniki sprzedażowe i jakość obsługi klientów.

Po latach pracy osiągnąłem niezależność finansową. Z pokorą i zrozumieniem obserwuję jak wielu spośród naszych rodaków ma nonszalancki , niefrasobliwy stosunek do własnych finansów, do własnej przyszłości.  Niestety często więcej czasu poświęcamy na planowanie najbliższych wakacji niż na planowanie swojej finansowej przyszłości.

Prowadzę swój blog oraz stronę na Facebooku o tematyce ubezpieczeniowej.

Prywatnie, moją pasją jest sport,  uprawiam triathlon, uwielbiam grać w golfa. Jestem członkiem Polskiego Związku Golfa.

 

Moim największym życiowym sukcesem jest moja rodzina.

godziny otwarcia: pon - pt 9.00 - 16.00
spotkania w innym terminie po indywidualnych uzgodnieniach
72-600 Świnoujście ul. Matejki 13/3 mariusz@zimecki.pl 605 731 518, 91 321 99 90 Doradca finansowy Mariusz Zimecki