Właściciel Kancelarii Finansowo Ubezpieczeniowej Mariusz Zimecki. 

Dyrektor Placówki Partnerskiej AVIVY.

Biegły Specjalista ds. ubezpieczeń i inwestycji. 

Maratończyk, triathlonista, zapalony golfista.

 

W branży ubezpieczeniowej pracuję od ponad 20 lat.  Na co dzień mieszkam w Świnoujściu tutaj też prowadzę własne biuro, zatrudniam kilku pracowników. Koncentruję się na obsłudze klientów w woj. zachodniopomorskim. Moja praca oprócz satysfakcji finansowej, przynosi dużo satysfakcji  z racji rzeczywistego pomagania przedsiębiorcom, ich rodzinom i pracownikom w trudnych dla nich chwilach. Miło jest widzieć jak moje doradztwo ubezpieczeniowe pozwala zachować ciągłość  działalności firmy, niwelować straty wynikające z niekorzystnych zdarzeń losowych. Dzięki programom ubezpieczeniowym, które wdrożyliśmy w małych i średnich firmach wielu ich właścicieli, ich rodziny i pracownicy mają szansę na powrót do zdrowia, środki na leczenie, rehabilitację, spłatę zobowiązań. To jest olbrzymia satysfakcja widzieć jak moja praca daje innym szansę na lepsze życie, na życie.

Ukończyłem Akademię Obrony Narodowej w Warszawie, Wyższą Szkołę Bankową w Poznaniu, Zachodniopomorską Szkołę Biznesu w Szczecinie oraz liczne specjalistyczne kursy i szkolenia w tym dla samodzielnych księgowych i planowania spadkowego oraz Sandler Training.

Jestem wielokrotnym członkiem MDRT , międzynarodowego stowarzyszenia doradców ubezpieczeniowych skupiających najlepszych w tej branży. 

Wielokrotnie wyróżniany przez prezesów Commercial Union i AVIVY za wyniki sprzedażowe i jakość obsługi klientów.

Po latach pracy osiągnąłem niezależność finansową. Z pokorą i zrozumieniem obserwuję jak wielu spośród naszych rodaków ma nonszalancki , niefrasobliwy stosunek do własnych finansów, do własnej przyszłości.  Niestety często więcej czasu poświęcamy na planowanie najbliższych wakacji niż na planowanie swojej finansowej przyszłości.

Prywatnie, moją pasją jest sport,  uprawiam triathlon., moją pasją jest golf. Jestem członkiem Polskiego Związku Golfa.

 

Moim największym życiowym sukcesem jest moja rodzina.

godziny otwarcia: pon - pt 9.00 - 16.00
spotkania w innym terminie po indywidualnych uzgodnieniach
72-600 Świnoujście ul. Matejki 13/3 mariusz@zimecki.pl 605 731 518, 91 321 99 90 Doradca finansowy Mariusz Zimecki